Beykoz Brode Tekstil, 1993 yılında 4.600 metrekare alanda  İstanbul Beykoz ilçesinde kurulmuş Türkiye’nin ilk brode üretim fabrikalarındandır. Kurulduğu günden itibaren müşteri taleplerine göre üretimini şekillendirerek ürün yelpazesini genişletmiş, tescilli markaları olan BEYKOZ, GÜREY VE GALLANT ile tül perde, brode, kordone dantel üretimi ve güpür üretimi gerçekleştirmektedir.

Beykoz Brode, gerek üretim teknolojileri, gerekse kreatif moda yaklaşımları ve ürettikleri desenlerle, hem yurt içi hem yurtdışı pazarlarda talep görmektedir. Makine parkuruna yapılan yatırımlarla müşteri beklentilerini karşılayabilecek üretimler gerçekleştirirken, üretim kapasiteleri de artırılarak daha geniş müşteri portföyü hedefleri için altyapılar oluşturulmaktadır. Gerek ARGE çalışmaları, gerek insan kaynağı eğitimleriyle, sektörel eğitimlere hız verilmiş ve her yıl, trend olabilecek tasarımlarla, tercih edilme nedenlerimiz desteklenmiştir.

Beykoz Brode, Osman Bey ve Merter’de olmak üzere 2 satış mağazasıyla, toptan ve perakende satışlar yaparken, yurt içi ve yurtdışı müşteriler için showroom oluşturularak, müşteri deneyimlerini yerinde incelemeyi amaçlamıştır.

Kurulduğu yıllardan itibaren, her yıl makine parkuru yatırımlarına önem verilmiş ve günümüzde 4.600 metrekare alanda, yeni nesil üretim teknolojilerine sahip, 4 Adet ATC, 2 Adet Tandem ve 4 Adet L120 makine parkuruyla üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Beykoz Brode, sektörel gelişmeleri yakından takip ederken, müşteri beklentileri doğru algılayarak, sürekli tercih edilen marka kimliğini oluşturmayı başarmıştır. Yurt dışı pazarlarda yaptığı pazarlama çalışmalarıyla, ülke ekonomisine katma değer üretirken, Beykoz bölgesindeki kadınların, mesleki eğitimle istihdama kazandırılmasıyla bölge ekonomisine de katkı sağlamıştır.

Daha kaliteli, daha iyi ve hep tercih edilen üretimlerimiz için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sorunuz mu var? Bize Ulaşın